Rolety den a noc

Na našem webu naleznete širokou nabídku standardně vyráběných rolet s názvem Den a noc. Tyto rolety mají specificky tkanou polyesterovou látku, která střídá plný a průhledný pruh. Díky tomu se vytvoří v oknech polopropustný efekt. Tyto moderní rolety Den a noc získávají na oblibě i díky barevnosti, ta se drží v dnešních moderních trendech. Nejoblíbenější jsou rolety v krémových a šedých odstínech.

Rolety Den a noc stejně jako ostatní typy jednoduše upevníte na rám okna bez vrtání a poškození. Usazení na okno je jednoduché stejně jako údržba rolet. Od prachu a nečistot ji postačí otřít vlhkou utěrkou, nebo lehce osprchovat.

Rozměr rolety Den a noc, který není v naší nabídce se považuje za atypický. Pokud o takovou roletu máte zájem postačí napsat na náš kontakt a my vám roletu individuálně naceníme.

Na co se nás často ptáte před koupí rolety.

Na co se nás často ptáte před koupí rolety.

Každý člověk, než nakoupí nějakou novinku, se kterou nemá zkušenost, pokouší se zjistit informace. Z dotazů našich zákazníků jsme udělali souhrn těch nejčastějších a v našem „Rádci“ jsou vám k dispozici.