Stropní plastové kolejnice.

Oblíbený a moderní způsob, jak zavěsit záclony, nebo závěsy tam, kde je malý prostor pro klasickou garnýž. Stropní plastové kolejnice můžete také použít v případě, kdy chcete závěsný systém zcela zakrýt za snížený strop, nebo našitím textilii.

Stropní kolejnice jsou bílé a nenápadné, dají se lehce spojovat. Vzniká tak možnost i extrémně dlouhých garnýží, které jsou průjezdné bez překážek. Kolejnice lze zkracovat a doplnit obloukovými částmi, díky kterým pokryjete i netradiční okenní prostory.

Na výběr máte také způsob zavěšení. Lehčí textilie (záclony) můžete zavěsit na kolejnicové žabky. Těžší textilie (dlouhé záclony na velká okna a závěsy) doporučujeme zavěšovat na kolejnicové háčky.  V tomto případě je potřeba na záclonu či závěs našít vhodnou řasící pásku.

V nabídce máme také stropní plastové kolejnice s krycí lištou. Lišta je v nabídce jak bílá, tak v několika barevných odstínech imitace dřeva. Zavěšení je tak zcela kryté a viditelná je pouze úzká lišta. Je to jednoduché a minimalistické řešení.