Kvalitní drevěné garnýže

V našem eshopu doplnky-bydleni.cz můžete nakoupit kvalitní dřevěné garnýže jednořadé, pokud potřebujete pověsit pouze jeden druh textilie, Někdo používá poue záclonu, nebo použe závěsy na zastínění. V případě že potřebujete povesit jak záclonu, tak závěs, vybíraté z garnýží se dvěma tyčemi. 

Naše dřevěné garnýže máme v barvě buk, dub, ořech a třešeň. Stačí si vybrat tu správnou barvu a odstín do vašeho interiéru. Délka garnýže musí vždy přesahovat okenní otvor minimalně o 20 - 30 cm z každé strany. Tak budete mít dostatek prostoru pro upevňovací konzoli a následně na shrnutí závěsu a záclony na stranu tak, aby neclonila ve výhledu. 

Naše garnýže prodáváme jako hotové komplety. Nemusíte tedy vybírat a počítat komponenty. Vše dostanete v jednom balení. Pokud budete potřebovat dokoupit, žabky, nebo kroužky, není to problém vše máme v prodeji i samostatně. 

Pokud nechcete dvojité dřevěné garnýže ,ale chcete zavěsit závěs, můžete si koupit garnýž jednoduchou a k ní kolenijci, která vytvoří druhou řadu.  A jestliže dřevo není úplně váš styl, nabízíme i garnýže kovové