Dekorační látky

Nabízíme dekorační látky vhodné na závěsy, polštářky, ubrusy, a další látky vhodné k dekorování interiérů. V nabídce naleznete různě barevné polyesterové látky, vynikající svou snadnou údržbu, bavlněné látky, bavlněné látky s dětskými motivy, sypkoviny, šusťákoviny a mnoho dalších. Lze vybrat i materiály k slavnostnějším okamžikům, jako je damašek, organza, nebo kolekce taftů. Sledujeme pro Vás aktuální trendy v barvách a motivech a stále nabídku obměňujeme a upravujeme, ať vždy najdete to, co zrovna potřebujete.

Pět rad pro výběr závěsu:

1) Zaměřte se na celkový design místnosti a použitých materiálů. Pamatujte, že závěs je pro svou plochu velmi důležitým prvkem Vaší domácnosti, který by neměl být nikdy podceňován. 

2) Změřte šířku a výšku zakrývaného prostoru. Vycházejte z předpokladu, že šířka i výška by měla přesahovat zakrývaný prostor alespoň o 20cm celkem na výšku, a alespoň o 40cm na šířku. Závěs lze přetáhnout i přes topení až k podlaze. V takovém případě z výšky závěsu odpočítejte dva cm od podlahy. 

3) Je třeba počítat s tím, že se závěs při obšívání přehne o cca 5 cm na každé straně. Tím se závěs v celkové šířce i délce zkrátí o 10 cm. 

4) U lehčích závěsů je možné provést jemné nařasení. V takovém případě je třeba počítat s alespoň 0,5 násobkem šířky závěsu. 

5) Každý závěs je možné ozdobit závěsovou sponou.Diskuse
Comments
Další