Máte atypické okno, nelíbí se vám výběr z hotových záclon? Pomoc je jednoduchá, potřebujete metrážové záclony a jak to často bývá - levně! V naší nabídce najdete velké množství záclon v metráži. Od nejkratších vitrážových záclonek. Ty se hodí všude tam, kde nechcete zakrýt celé okno, ale chcete mít útulný dojem a nazdobeno. Klasické výšky 160 cm a k nim 250 cm, z těchto rozměrů si krásně sestavíte komplety na okno a balkon. Samozřejmě se neomezujeme jen na tyto výšky. Najdete snad každý rozměr jako 120, 150, 170, 180, 200, 220 až po výšku 300 cm. Pokud ne, nevadí! Metrážové záclony lze krátit a tuto službu provádíme zdarma. Můžete tak mít záclonu na míru, na každé okno. Objednat si u nás můžete také šicí služby za bezva cenu. Na co nesmíte zapomenout, aby vaše záclona vypadala pervektně, je určitě řasící páska

Jak změřit okno a zakoupit záclonu

Jak změřit okno a zakoupit záclonu

Pár jednoduchých rad, které vám pomohou pro správný výběr a nákup záclony.

Jaky vzor, nebo materiál necháme na vás, sami nejlépe víte, co se hodí do interiéru bytu ve kterém žijete. Samozřejmě také záleží na vkusu každého človeka, co rád má a co ne. Nic není špatně a každý člověk je jiný, tak i záclona může být 100 x jinak. Naše rady jsou čistě praktické, jak na to, aby dobře vypadala a byla tak "akorát"


Jak prát a žehlit záclony

Jak prát a žehlit záclony

Jak si poradit při praní záclony, pár obecných rad, pár babských rad a také pár užitečných , které šetří práci. Každá z nás musíme zvládat plno věcí v domácnosti, tak si musíme zjednodušit to co jde.