Nechcete ztrácet čas šitím? Hledáte hotovou záclonu třeba do kuchyně? Teď jste se rozhodli a potřebujete novu záclonu hned? Prohlédněte si naši nabídku kusových záclon. Jsou ušité, tedy připraveny, stačí jen pověsit na okno. Desítky různých rozměru na typizované okna, různé vzory i různé tvary. Nejprodávanější z kusových záclon jsou hotové obloukové záclony. Velmi oblíbené, protože umožňují, aby vyniklo samotné okno a parapet. Ten spousta hospodyněk využívá na květiny, nebo bytové dekorace. Pokud nenajdete, co potřebujete, prohlédněte si také nabídku záclon v metráži, šití si u nás můžete objednat a domů vám přijde hotová záclona na míru. Pro případ že nevíte, jak správně změřit okno a jak objednat, připravili jsme jednoduchý návod v našem RÁDCI.

Jak změřit okno a zakoupit záclonu

Jak změřit okno a zakoupit záclonu

Pár jednoduchých rad, které vám pomohou pro správný výběr a nákup záclony.

Jaky vzor, nebo materiál necháme na vás, sami nejlépe víte, co se hodí do interiéru bytu ve kterém žijete. Samozřejmě také záleží na vkusu každého človeka, co rád má a co ne. Nic není špatně a každý člověk je jiný, tak i záclona může být 100 x jinak. Naše rady jsou čistě praktické, jak na to, aby dobře vypadala a byla tak "akorát"


Jak prát a žehlit záclony

Jak prát a žehlit záclony

Jak si poradit při praní záclony, pár obecných rad, pár babských rad a také pár užitečných , které šetří práci. Každá z nás musíme zvládat plno věcí v domácnosti, tak si musíme zjednodušit to co jde.