Záclony jsou nedílnou součástí našich domácností. Dotvoří atmosféru domova, doplní styl a splní i praktický účel. Hledáte moderní záclony do kuchyně, obýváku, ložnice, dětského pokoje nebo někde na chalupu? U nás najdete krátké, dlouhé, hotové, metrážové, rovné, obloukové, krajkové, bílé i barevné. Dále u nás najdete voálové záclony, plné elegance a vzdušnosti. Žakárové záclony jsou oblíbenou klasikou, v nabídce jsou v mnoha výškách a opravdu různorodých vzorech. Krátké vitrážové záclony jsou oblíbené v kuchyních. Radost uděláme jak milovníkům květinových vzorů, geometrie, tak minimalistům, prostřednictvím záclon téměř bez vzoru. Pravým opakem jsou celoplošné záclony s hustým vzorem pro majitelé bytů v přízemí. Tyto celoplošné záclony poskytnou pocit soukromí.

V nabídce máme hotové záclony, které mají typizované rozměry. Z metrážových záclon vám na objednávku ušijeme rozměr, který potřebujete. Změřte šíři okna, vynásobte x 2, přidejte 10 cm na obšití a výsledný rozměr zadejte do objednávkového formuláře. Přesný rozměr zapište do poznámek v košíku a zbytek nechejte na nás. Naše švadlenky jsou šikovné a našijí vám i vybranou řasící pásku.

Jak změřit okno a zakoupit záclonu

Jak změřit okno a zakoupit záclonu

Pár jednoduchých rad, které vám pomohou pro správný výběr a nákup záclony.

Jaky vzor, nebo materiál necháme na vás, sami nejlépe víte, co se hodí do interiéru bytu ve kterém žijete. Samozřejmě také záleží na vkusu každého človeka, co rád má a co ne. Nic není špatně a každý člověk je jiný, tak i záclona může být 100 x jinak. Naše rady jsou čistě praktické, jak na to, aby dobře vypadala a byla tak "akorát"


Jak prát a žehlit záclony

Jak prát a žehlit záclony

Jak si poradit při praní záclony, pár obecných rad, pár babských rad a také pár užitečných , které šetří práci. Každá z nás musíme zvládat plno věcí v domácnosti, tak si musíme zjednodušit to co jde.