Něco o nás a značce Doplnky-bydleni.cz

Web Doplnky-bydleni.cz vznikl nejen z důvodu rozšíření internetového prodeje firmy levne-garnyze.cz, s.r.o. a budování značky, ale především za účelem vytvoření většího povědomí o značce Doplnky-bydleni.cz a naší první ochranné známce Garnýže Rossi vedenou na Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze pod číslem spisu 529207 a číslem ochranného dokumentu 354983. Toho času probíhá druhá fáze plánovaného spojení ochranné známky a názvu Doplnky-bydleni.cz, kdy název bude zastřešovat veškeré stávající i budoucí ochranné známky taktéž registrované u Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze.

Minulost značky Doplnky-bydleni.cz

První potřeba vytvořit značku, která by později slučovala všechny ochranné známky Doplnky-bydleni.cz vznikla při naší počáteční spolupráci s Lisovnou a galvanovnou kovových doplňků ze Středočeského kraje v roce 2002. Nikdy jsme nechtěli být stejní jako konkurence. Rozhodli jsme se jít cestou kvality a odlišnosti, tedy jsme začali připravovat výrobu vlastních komponentů garnýží pod značkou Doplnky-bydleni.cz. V roce 2004 jsme založili první eshop s výhradně pro nás vyrobenými garnýžemi. V pozdější době jsme přidali i běžné komerční komponenty garnýží a stále si drželi vlastní výrobu. Během krize v roce 2008 jsme koupili vlastní skladové prostory a v nich později začali s původní výrobou dřevěných doplňků bydlení opět pod značkou Doplnky-bydleni.cz, která funguje dodnes.

 

Současnost značky Doplnky-bydleni.cz

V dnešní době značka Doplňky-bydlení.cz vlastní a připravuje k registraci celkem 11 registračních značek a ochranných známek, které obsahují zboží od bytového textilu, přes stínící techniku až po designové doplňky. Máme ambici stát se předním výrobcem, distributorem a dodavatelem v celé ČR a některých státech EU

 

Budoucnost značky Doplnky-bydleni.cz

Jakmile ve spolupráci s Úřadem průmyslového vlastnictví dokončíme převod ochranných známek ať už stávajících či budoucích, pod jednu značku Doplnky-bydleni.cz, zahájíme třetí a posléze čtvrtou fázi, které z konkurenčních důvodů nemůžeme prozrazovat. Konec čtvrté fáze je plánován na rok 2021, kdy značka Doplnky-bydleni.cz bude předním evropským výrobcem, distributorem a dodavatelem doplňků bydlení.

 

Za www.doplnky-bydleni.cz a levne-garnyze.cz,s.r.o. jednatel Jan Rossi