Žádná položka

Dřevěné, kovové, plastové… ať už hledáte garnýž do domu či do bytu, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Máme pro vás více než 18 000 typů garnýží skladem, a připraveny k dodání do 24 hodin.


Pokud toužíte po stálé klasice, která se nikdy neomrzí, nabízíme velmi kvalitně spracované dřevěné garnýže. Přírodní materiál a rovnoměrný nátěr ekologickou barvou dodává příjemný nádech domácí pohody. Milovníci spíše moderního designu jistě uvítají naši v ČR nejširší nabídku kovových garnýží. Ty dodají oknům stylový nádech a ozvláštní váš interiér více, než se zdá. S jejich výběrem proto nepospíchejte. Využijte i služeb naší designérky, která profesionálně poradí s výběrem a to zdarma.

Diskuse
Komentáře

Jiri Ryznar

Dobry den, hledam reseni pojezdu pro tezke zavesy pro venkovni uziti. Sirka je 4,4m a jedna se o sikmy “strop” s prevysenim 1 m. Jsem schopen privest i napajeni.
Dekuji za radu.

Anežka Vlachová

Děkuji za dodávku garnýží a záclon, opravdu jsem velmi spokojená. Určitě se stavím na vaši prodejnu do Bystřice, až zase pojedeme na Vysočinu. :-) Vlachová

J. Peicharová

Děkuji, byla jsem příjemně překvapená, budu vás doporučovat :-)

K.B.

Byla jsem u vás na prodejně v Bystřici. Paní mi výborně poradila. Jsem ráda, že jste mi hned ušili záclony, budu vás vřele doporučovat. K.B.

Další